Vážení zákazníci, v současné době bohužel není možné na tomto webu zadávat objednávky z důvodu integrace webu se sassa.cz.
Intenzivně pracujeme na opětovném zprovoznění. Omlouváme se za vzniklé komplikace, team Sassa.
Nadčasově krásné

Doprava

Doprava ZADARMO nad 60 €

V súčasnej dobe ponúkame dopravu prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DHL.

 
Balík na adresu
 • Po expedícii Vám bude zaslaná SMS alebo e-mail s informáciou o pohybe balíku.
 • Pomocou služby  https://www.dhlparcel.sk/sk/pre-vas/cakam-balik/sledovat-zasielku.html môžete pohyb Vašej zásielky sledovať.
 

Balík na adresu

Balík na adresu Vám bude doručený na Vami zvolenú adresu a to už nasledujúci pracovný deň po podaní. V pracovných dňoch sú balíky doručované mezi 8:00-16:00 hodinou. 

 • Po expedícii Vám bude zaslaná SMS alebo e-mail s informáciou o pohybe balíku.
 • Pomocou služby https://www.dhlparcel.sk/sk/pre-vas/cakam-balik/sledovat-zasielku.html  môžete pohyb Vašej zásielky sledovať
 • Vašu zásielku môžete zaplatiť kuriérovi v hotovosti alebo kartou
 

Presmerovanie zásielky

S DHL Parcel  môžete bezplatne zmeniť  miesto doručovacej adresy alebo dátum doručenia. Pritom nemusíte kontaktovať odosielateľa ani kuriéra.
 • Pri nákupe v e-shope zadáte číslo mobilného telefónu alebo e-mailovú adresu, na ktorú vám bude prepravca posielať oznámenia o plánovanom dátume a adrese doručenia.
 • Po vyzdvihnutí zásielky kuriérom, príde  kuriér na depo DHL, kde zásielku naskenuje. Následne Vám pošle oznámenie s informáciami ako sú číslo zásielky, predpokladaný dátum a adresa doručenia zásielky, odkaz na presmerovanie zásielky cez dhlbalik.sk
 • Po prihlásení na stránku dhlbalik.sk môžete zmeniť adresu a dátum jej doručenia. Jednou z možností je presmerovanie zásielky do sieti viac ako 600 prevádzok DHL ServicePointov, kam si ho môžete ísť pohodlne vyzdvihnúť

Rozdielna dostupnosť tovaru - rozdelenie objednávky do dvoch zásielok

V prípade tovaru skladom expedujeme Vašu zásielku do 24 hodin. Tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky prepravcovi.
 
 • V prípade, že časť tovaru z Vašej objednávky je skladom (doručenie ihneď) a časť na centrálnom sklade (doručenie 10 dní), máte možnosť v objednávkovom procese zvoliť rozdelenie objednávky do dvoch zásielok. V tomto prípade Vám bude prvá čať, dostupná ihneď, odoslaná do 24 hodín, druhá časť, dostupná do 10 dní, Vám bude odoslaná neskôr samostatne.
 • V tomto prípade sa zvyšuje cena dopravy, konkrétnu výšku ceny dopravy uvidíte v objednávkovom procese.
 • V prípade rozdelenia objednávky do dvoch zásielok je doprava zdadarmo pri objednávke nad 100 €.
 
 

Platba

 

Bankový prevod ZADARMO

V prípade tovaru, ktorý je skladom expedujeme zásielku do 24 hodín po pripísaní platby na náš bankový účet. Platobné pokyny obdržíte po dokončení objednávky prostredníctvom e-mailu. V

Číslo účtu: SK7402000000001780535659
Banka: VÚB banka
Variabilný symbol: číslo objednávky

 

Dobierka ZADARMO

V prípade tovaru, ktorý je skladom expedujeme zásielku do 24 hodín. Tovar zaplatíte prepravcovi pri prevzatí zásielky.