Vážení zákazníci, v současné době bohužel není možné na tomto webu zadávat objednávky z důvodu integrace webu se sassa.cz.
Intenzivně pracujeme na opětovném zprovoznění. Omlouváme se za vzniklé komplikace, team Sassa.
Nadčasově krásné

Už takmer 30 rokov
 

onas


 
 

 


   

 

 

Sassa znamená dlhoročné skúsenosti

Spoločnosť Sassa bola založená v roku 1989 v juhonemeckom Bad Urach a od tej doby sa špecializuje na dámsku spodnú, nočnú a voľnočasovú bielizeň. 

Sassa verí v tradíciu

Z malého rodinného podniku sa Sassa stala medzinárodne úspešnou stredne veľkou spoločnosťou. Naše hodnoty a požiadavky na výrobky však zostali nezmenené. 

Sassa vie, na čom záleží

Naša filozofia znie: Stojíme si za láskou k detailu, garantujeme vynikajúcu kvalitu, výborne padnúce strihy a atraktívny design za rozumnú cenu. 

Bielizeň Sassa je vhodná pre každú příležitosť

Ponúkame bielizeň veľmi módnu i klasickú, sexy alebo neformálnu. Skombinujte si svoje obľúbené kúsky tak, ako si prajete, pretože naše motto znie – všetko je možné, pokiaľ sa to týka Vás. 

 

 
 
Naše hodnoty
 
 
 
 
 
bsci

 

Sassa ručí za zodpovednosť

Aj keď majú naše produkty výhodnú cenu, chceme zaistiť zodpovednú výrobu a dodržovanie sociálnych štandardov. Preto sme sa stali členom skupiny Business Social Compliance Initiative. Vďaka tomu sú sociálne normy našich výrobných závodov monitorované, kontrolované a vyhodnocované v súlade s kódexom BSCI. 
oeko

 

Sassa ručí za udržateľnosť

Výber materiálov a výroba niektorých našich produktov prebieha v súlade s normou Öko-Tex Standards 100, medzinárodným testovacím a certifikačným systémom, zaručujúcim výrobu len  zo zdravotne nezávadných materiálov. Po následnom úspešnom testovaní sú tieto výrobky označené logom onas.