Už takmer 30 rokov
 

onas


 
 

 


   

 

 

Sassa znamená dlhoročné skúsenosti

Spoločnosť Sassa bola založená v roku 1989 v juhonemeckom Bad Urach a od tej doby sa špecializuje na dámsku spodnú, nočnú a voľnočasovú bielizeň. 

Sassa verí v tradíciu

Z malého rodinného podniku sa Sassa stala medzinárodne úspešnou stredne veľkou spoločnosťou. Naše hodnoty a požiadavky na výrobky však zostali nezmenené. 

Sassa vie, na čom záleží

Naša filozofia znie: Stojíme si za láskou k detailu, garantujeme vynikajúcu kvalitu, výborne padnúce strihy a atraktívny design za rozumnú cenu. 

Bielizeň Sassa je vhodná pre každú příležitosť

Ponúkame bielizeň veľmi módnu i klasickú, sexy alebo neformálnu. Skombinujte si svoje obľúbené kúsky tak, ako si prajete, pretože naše motto znie – všetko je možné, pokiaľ sa to týka Vás. 

 

 
 
Naše hodnoty
 
 
 
 
 
bsci

 

Sassa ručí za zodpovednosť

Aj keď majú naše produkty výhodnú cenu, chceme zaistiť zodpovednú výrobu a dodržovanie sociálnych štandardov. Preto sme sa stali členom skupiny Business Social Compliance Initiative. Vďaka tomu sú sociálne normy našich výrobných závodov monitorované, kontrolované a vyhodnocované v súlade s kódexom BSCI. 
oeko

 

Sassa ručí za udržateľnosť

Výber materiálov a výroba niektorých našich produktov prebieha v súlade s normou Öko-Tex Standards 100, medzinárodným testovacím a certifikačným systémom, zaručujúcim výrobu len  zo zdravotne nezávadných materiálov. Po následnom úspešnom testovaní sú tieto výrobky označené logom onas.