coupon   Chcete urobiť radosť priateľke, manželke, alebo matke, ale nie ste si istý výberom alebo veľkosťou? Kúpte si náš darčekový poukaz.

coupon   Kúpte si náš darčekový poukaz.

REKLAMÁCIE

 
Kupujúci je oprávnený uplatniť si právo za vady, ktoré sa vyskytnú u spotrebného tovaru po dobu 24 mesiacov od prevzatia. Predajca zodpovedá za vady výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim, alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa však na vady spôsobené nešetrným, či nevhodným zaobchádzaním zo strany spotrebiteľa, alebo vady vzniknuté mechanickým poškodením. Pri praní a čistení spodnej bielizne rešpektujte pracie symboly uvedené výrobcom na etikete.

 

POSTUP REKLAMÁCIE

V prípade reklamácie si prosím stiahnite reklamačný list. Tento vyplňte elektronicky a zašlite na adresu shop@sassamode.cz.

Tovar zabaľte a odošlite na adresu Sassa Mode, s.r.o., Košovská cesta 66/16, 971 01 Prievidza.
Pri preprave tovaru prosím dbajte na to, aby bol tovar riadne zabalený, a to do obalu, ktorý zodpovedá povahe výrobku, aby pri preprave nedošlo k jeho ďalšiemu znehodnoteniu. Pri preprave podprseniek s vystuženými košíkmi je nutné výrobok zabaliť do pevného kartónu. Náklady na prepravu hradí kupujúci, náklady na prepravu vybavenej reklamácie hradí predávajúci.
Reklamácie vybavujeme bez zbytočného odkladu, avšak najneskôr do 30 dní